Loading...
Wybielanie zębów

Wybielanie zębów lampą beyond – wady i zalety.

Stomatologia estetyczna to obszar, w który inwestujemy coraz częściej. Głównie dlatego, ze pragniemy zachować młody i ładny wygląd uzębienia na długo. Okazuje się, że nie wystarczy dbać o zęby w sposób standardowy. Popularną formą poprawienia ogólnego samopoczucia i zwiększenia pewności siebie pozostaje opcja wybielania zębów. A w tej dziedzinie możliwości jest dużo.

Najczęściej wybieranym spośród dostępnych rozwiązań pozostaje poddanie się zabiegowi z wykorzystaniem nakładek wybielających, takich jak Opalescense Go lub lampy Beyond. Wybielanie zębów Kraków cennik jest dziś bardzo popularną frazą wyszukiwaną w Internecie.

Naturalna biel po niespełna godzinie?

Współczesne rozwiązania medycyny, także stomatologii, przyprawiają niemal o zawrót głowy. W krótkim czasie bowiem możemy uzyskać naprawdę zadowalające efekty pozwalające na lepsze i bardziej komfortowe funkcjonowanie na co dzień.

Okazuje się, że najszybszą metodą wybielania zębów pozostaje ta z wykorzystaniem lampy Beyond Whitening. Podczas zabiegu nasze zęby otrzymują potrójną dawkę specjalnego żelu, który uwalnia niebieskie światło. To z kolei pozwala na pigmentację nawet kilkunastu zębów w czasie od 30 do 45 minut. Formuła wybielająca aktywowana jest dzięki nadtlenkowi wodoru oraz dwutlenkowi krzemu wzbogaconymi o specjalne związki.

Wybielanie z wadami?

Każda ingerencja w organizm człowieka może nieść także skutki uboczne. Spośród tych związanych z wybielaniem, wymienić należy następujące:

• zniszczenie szkliwa zębów (jeśli zabiegi wybielające są nadużywane oraz wówczas, gdy niewłaściwie zostanie dobrane pH żelu)

• zmniejszona odporność na pojawianie się ubytków

• możliwość odczuwania nadwrażliwości zębów tuż po wykonaniu zabiegu

• konieczność stosowania białej diety nawet do tygodnia po wybielaniu

Gwarancja zysków przy wybielaniu

Wybielanie zębów w Krakowie to jednak więcej korzyści, niż wad. Do tych głównych zaliczyć możemy poprawę naszego wyglądu i zwiększenie komfortu samopoczucia. Dentysta nie tylko rzetelnie wybieli nasze żeby, ale poprawi ich strukturę – usunięte zostaną bowiem przebarwienia w głębi struktury zębowej. Co ważne, światło emitowane podczas zabiegu jest bezpieczne – to tzw. zimny strumień, który nie wpływa niekorzystanie na organizm człowieka.

Efekty uzyskane podczas wybielania zazwyczaj dość długo się utrzymują. Nie musimy więc inwestować w wygląd uzębienia nie częściej niż raz na dwa, trzy lata. Decydując się na wybielanie zębów w Krakowie, cena nas nie odstraszy.

Chcąc wybielić, decydujmy z głową

Stojąc przed wyborem odpowiedniego gabinetu dentystycznego pamiętajmy, że podczas wybielania liczy się nie tylko cena, ale przede wszystkim jakość oferowanych usług. Jeśli wiemy, że dane miejsce cieszy się dużą renomą i zaufaniem pacjentów, warto wybrać właśnie te. Niech więc same koszty zabiegu nie staną się czynnikiem decydującym. Najważniejsze pozostaje doświadczenie.

Grono profesjonalistów pracujących z pełnym zaangażowaniem zajmie się przywróceniem naturalnej bieli i blasku naszemu uśmiechowi.

Dentyści sprawią, że znów będziemy się uśmiechać od ucha do ucha. To jest możliwe – u każdego z nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *